HakkımızdaUniba Tarım Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2015 yılında Antalya’da kurulmuştur. Uniba Tarım, tarım sektöründe gübre üreticisi olan firmaların ihtiyaç duyduğu teknik maddelerin satışını yaparak gübre sektörüne güçlü bir giriş yapmıştır. 2018 yılında Antalya Organize Sanayi Bölgesinde kurulan yeni fabrikası ile birlikte hobi bahçecilik ürünleri, ham madde temini, bitki gelişim düzenleyicileri ve bitki besleme ürünleri üretimine başlayarak faaliyet alanlarını genişletmiştir. Dört ana faaliyet konusunda geniş ürün gamı ile yeni teknolojik gelişmelerin ışığı altında ulusal ve uluslararası pazarlarda hizmet vermektedir.

Uniba Tarım, konusunda uzman pazarlama ağı ve teknik kadrosu ile gübre sektörüne hammadde temini yapmakta ve yeni hammaddeler kazandırmaktadır. Hedefi doğaya saygılı, yenilikçi, patentli teknolojiler ile üretilen üstün kaliteli ürünlerini Türk ve Dünya çiftçisi ile  buluşturmaktır.  

Uniba Tarım üstlendiği sorumluluğunun farkında olarak; minimum kaynak ile ekolojik dengeye zarar vermeden birim alanda en yüksek verimi alabilmek için, bitkiyi beslemek adına geliştirdiği özel bitki besleme ürünleri ve bitki gelişim düzenleyicileri ile gerek Türkiye gerek Dünya pazarında adından söz ettiren bir tarım şirketi olmayı hedef almıştır.

 

Share: